Wybierz region

Wybierz miasto

  Jerzy Maksymowicz ma program środka

  Autor: jal

  2000-05-16, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  KATOWICE. W stolicy Górnego Śląska rozpoczął wczoraj kampanię wyborczą na prezydenta RP Jerzy Maksymowicz. Niemal trzydzieści lat temu wyjechał z Polski do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował przede wszystkim jako ...


  KATOWICE. W stolicy Górnego Śląska rozpoczął wczoraj kampanię wyborczą na prezydenta RP Jerzy Maksymowicz. Niemal trzydzieści lat temu wyjechał z Polski do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował przede wszystkim jako architekt.
  W Katowicach na inauguracyjny miting wyborczy przyszło... dwóch dziennikarzy i jeden potencjalny wyborca.
  Maksymowicz za najpoważniejszego swojego przeciwnika uznaje obecnego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Wygranej z Krzaklewskim i Olechowskim jest pewien. Kampanię prowadził będzie jeżdżąc na spotkania w całym kraju.
  Maksymowicz swojego programu wyborczego nie konsultował z żadnymi ekspertami. Twierdzi, że jest to program "środka", atakujący zarówno lewicę, jak i prawicę. W gospodarce chciałby ścisłych związków ekonomii z polityką.


  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.